INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Bora Zemani është femra më mendjemadhe'', ish-konkurrentja e Përputhen tregon çfarë i bëri moderatorja

''Bora Zemani është femra më mendjemadhe'', ish-konkurrentja e Përputhen tregon çfarë i bëri moderatorja

Publikuar më: 11:36 24-09-2022

Antonia Gjoka, ish-konkurentja e "Përputhen", ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin "Glamour Zone", ku për herë të parë foli për marrëdhënien me moderatoren e mirënjohur Bora Zemani. Gjatë intervistës së saj, Antonia rrëfeu një histori me Borën, ku tregoi një anë të panjohur të moderatores.

Ester Bylyku: Cila nga femrat e show bizit, është më mendjemadhe sipas mendimit tënd?

Antonia Gjoka: Bora Zemani. Duke qenë se kemi rastisur në të njëjtin korridor dhe nuk jemi përshëndetur. Më ka qëndruar e ftohtë. Ndoshta ashtu ka natyrën e saj. Por unë jam 2-fish më e ftohtë në momentin që nuk shoh mirësjellje.

Article Logic
Execution time: 0.0038402080535889