INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Blogerja ka ndarë eksperiencën e saj të dhimbshme nga thonjtë me akrilik [FOTO]

Blogerja ka ndarë eksperiencën e saj të dhimbshme nga thonjtë me akrilik [FOTO]

Publikuar më: 12:52 27-03-2018
Sa të mrekullueshëm duken thonjtë  me akrilikë, por realiteti i bërjes së tyre nuk është i tillë.
Blogerja e bukurisë, Amelia Perrin ka zbuluar të vërtetën e dhimbshme që fshihet te këto thonj. Amelia ka bërë  thonjtë e saj për rreth 6 vjet pa ndërprerje.  Ajo, sipas intv.al  ka postuar një fotografi të thonjve të saj të vërtetë me titullin: "Shumë njerëz kuriozë  më pyesin për akrilikët e mi, nga dëshira për t’i bërë si unë, por unë po ndaj  realitetin”. Duke folur për Femail, shpjegoi: "Akrilikët më bënin  të ndihesha  mirë dhe prandaj i bëja vazhdimisht”.
Ajo këto kohë po merr vitamina për përfocimin e thonjve, edhe pse e di që do mbeten për një kohë të gjatë të lënduar. Kjo është fotoja që ndau ajo në rrjetet sociale. Shikoni në çfarë gjendje i ka thonjtë:
 
Burimi: Pretty52
Përshtati: Anisa Bega
 
Article Logic
Execution time: 0.0033519268035889