INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Blogerja e njohur martohet së shpejti, por si këto ftesa dasme nuk kishim parë kurrë

Blogerja e njohur martohet së shpejti, por si këto ftesa dasme nuk kishim parë kurrë

Publikuar më: 19:04 25-07-2018

Edhe pse dasma e Chiarra Ferragni me reperin Italian Fedez, është disa muaj larg, kjo nuk e ka ndaluar blogeren të ndajë disa detaje të dasmës me ndjekësit e saj.

Në një postim në Instagram ajo ka ndarë me të gjithë fansat, ftesat e dasmës, dhe mund të themi se ato janë me të vërtetë unike dhe të personalizuara në çdo detaj.

Në dukje të parë ftesa duket është shumë e thjeshtë, por në brendësi duken fotoja e çiftit, me një background mjaft ekzotik, me fishekzjarre dhe palma.

Vërtet që ftesa dasme si këto nuk kishim parë kurrë.

Are you ready for #TheFerragnez wedding? Invitations have been sent out ? @fedez

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Article Logic
Execution time: 0.0028209686279297