INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bikinit më 'In' këtë verë mund t’i qendisë dhe gjyshja juaj. Bella, Kylie e shumë të tjera janë të fiksuara me to

Bikinit më 'In' këtë verë mund t’i qendisë dhe gjyshja juaj. Bella, Kylie e shumë të tjera janë të fiksuara me to

Publikuar më: 18:12 03-07-2018

Qendisja me grep nuk është më vetëm për gjyshen tuaj tani! 

Modelet më në zë i kanë kthyer bikinit e qendisura me grep në trendin më të ri të këtë verë.

Ky stil elegant boho duhet të jetë patjetër pjesë e kleksionit tuaj të veshjeve të plazhit.

Modelja Bella Hadid duket se i preferon shumë këto bikini dhe kjo duket qartë në disa prej postimeve të saj në Instagram.

bella_hadid.jpg

Hailey Baldwin gjithashtu pëlqen të argëtohet në diell me një bikini si ky! Hailey ka postuar në Instagram një foto mjaft seksi duke treguar anën e saj më të mirë me një bikini të qendisur me ngjyrat e ylberit.

hailey.jpg

Kylie i ka veshur këto bikini kaq ‘goals’ në Coachella në vitin 2016, dhe mund të themi se është një look që të gjithë do të donim ta kishim.

kylie.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035860538482666