INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëhuni gati! Trendi që keni për ta parë gjatë gjithë kohës këtë verë [FOTO]

Bëhuni gati! Trendi që keni për ta parë gjatë gjithë kohës këtë verë [FOTO]

Publikuar më: 16:32 12-07-2018

Një ndër trendet që po shohim më së shumti këto ditë, në plazh, kafe, por edhe në feed-in e Instagramit tonë është kashta. Kashtë tek kapelet, tek çanta, por edhe tek sandalet. Sot në emisionin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasani është folur më me detaje për këtë trend

1. Kapelet kashtë
Kapelet kashtë janë ndër më të zakonshmet që mund të shohim gjatë verës dhe për arsyen se është verë dhe mbrojmë kokën nga dielli, por ajo shërben edhe si një aksesor që nuk mund ta përdorim vetëm në plazh, por edhe në kafe kur dalim apo gjatë përditshmerise. Përveç se do t’iu mbrojë ju, do të dukeni shumë me stil.

8ae0a285f8318d5abd68dd0cf7d82ba5.jpg

6.1.jpg

 


2. Çantat kashtë
Ky është trendi më i madh për këtë verë që pothuajse të gjithë e kanë përqafuar duke filluar që nga blogeret më të njohura deri tek vajzat e thjeshta. Kryesisht më trend janë ato çanta kashtë në forme rrethore. Ne ju sugjerojmë që edhe ju duhet ta keni një të tillë.

6.2.jpg

519904a71fe48729fa8b1e9f7a0d4e76.jpg


3. Sandalet kashte
Ato quhen ndryshe ‘espadrilles’ dhe janë një trend që po e shohim shumë edhe këtë verë edhe pse si trend lindi veren e kaluar, por ka vazhduar te qendroje IN edhe kete vere.

ed7d98c4e4c86267cef63ff3bf1e4cc7.jpg

04f8be8f9276d9e5ef7e83174205364f.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0025899410247803