INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Behind The Music

“Behind The Music" sjell dokumentarin dedikuar Arctic Monkeys. [Video]

Publikuar më: 15:11 02-02-2017

"Behind The Music" është një dokumentar, që vë në fokus jetën dhe karrierën të artistëve apo grupeve muzikore me famë botërore.

Këtë herë ka në fokus karrierën e një ndër grupeve më të njohura britanike, Arctic Monkeys. Zbuloni se çfarë të përbashkët kanë me grupin The Last Shadow Puppets, fillimet e tyre, problematikat dhe se kur do të rikthehen në tregun muzikor.

Article Logic
Execution time: 0.0028970241546631