INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bashkëshortja e Artan Lame-s, Mirela:

Bashkëshortja e Artan Lame-s, Mirela: "Nuk do të lija të më ikje kështu"

Publikuar më: 12:02 21-03-2016

Një operacion shumë i vështirë në zemër, por fatmirësisht doli me sukses, duket se ka vënë në provë familjen Lame, kreut të ALUIZN-it Artan Lame.

Bashkëshorjtja e tij, Mirela zgjodhi të përcjellë publikisht mesazhin për bashkëshortin e saj, me të cilët kanë 21 vite martesë.

Mesazhi i saj ka fjalë të ndjera e falenderime për mjekët qtë cilët asistuan në operacionin e bashkeshortit te saj

"Perfundimisht njeriu duhet te kapet dhe ta provoj dhe fijen e fundit te shpreses, sepse ku ka shprese ka jete. Faleminderit Dr. Andit, dr. Bekimit dhe dr. Shpendit, doktoreve duararte qe bene te rilindtte Tani. Faleminderit Bardhit dhe Stokes qe i dhane ndihmen e pare, faleminderit juve miq qe me qendruat prane ne keto dite te veshtira dhe nje falenderim te madh Zotit per fatin qe i dha Tanit gjate gjithe kesaj pershkuarje te veshtire. Tani im shtrenjte, kam 21 vjet me ty. Mos kujto se do te te lija te me ikje keshtu si pa te keq. Te duhen edhe dhjetra te tjere qe te shqitesh nga une. Te kam xhaaaaaaaan!!!".

Article Logic
Execution time: 0.003633975982666