INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Basha mungon në protestës, po atë e ''PRIN'' bashkëshortja e tij

Basha mungon në protestës, po atë e ''PRIN'' bashkëshortja e tij

Publikuar më: 10:53 21-03-2019

Kryedemokrati Lulzim Basha nuk është pjesë e protestës së sotme të opozitës para parlamentit. Ai përfaqësohet nga bashkëshortja e tij Aurela.

Basha ndodhet në Bruksel por me “zemër” është në Tiranë, pasi në rrjetet sociale ka postuar videon e protestës live, duke dhënë një mesazh të fortë.
'Ne luftojmë për një kauzë të drejtë, për një qeveri të çliruar nga krimi dhe zgjedhje të lira. Klika e krimit e bërë njësh me qeverinë do të shembet nga themelet', shkruan Basha bashkëngjitur videos.

Article Logic
Execution time: 0.0079829692840576