INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Basha del nga vetja! Cilëson Ramën si enverist, dordolec që udhëhiqet nga krimi

Basha del nga vetja! Cilëson Ramën si enverist, dordolec që udhëhiqet nga krimi

Publikuar më: 16:51 09-10-2018

Lulzim Basha shpërthen kundër Edi Ramës dhe qeverisë së drejtuar prej tij. Enverist, dordolec ishin vetëm një pjesë e etiketimeve për kryeministrin Rama nga lideri i demokratëve gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët.
Lulzim Basha:
“Rama enverist, po kthen metodat e konspiracioneve”.
Por pikërisht për këtë ngjarje Rama akuzoj opozitën se po tentonte të rrëzojë qeverinë përmes konspiracioneve.
Lulzim Basha:
“Vetëm një mendje e sëmurë mund të paraqesë këtë situatë”.
Vendi është nën terrorin e krimit dhe bandave thotë me shqetësim kryedemokrati.
Lulzim Basha:
“Kërcet koburja në mes të Tiranës, ku në tavolina ka dhe politikanë”.
Ndërsa duke folur për ngjarjen e Fushë-Krujës, Basha shkoj edhe më tej me etiketimet e tij ndaj kryeministrit.
Lulzim Basha:
“Edi Rama është dordoleci i Rrahman Rrajës, Taulant Ballës”.

Article Logic
Execution time: 0.0040009021759033