INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Barcaletat me policë nuk paskan qenë dhe aq kot. Nuk shtyjnë vetëm ish-deputetin por edhe njëri-tjetrin [VIDEO]

Barcaletat me policë nuk paskan qenë dhe aq kot. Nuk shtyjnë vetëm ish-deputetin por edhe njëri-tjetrin [VIDEO]

Publikuar më: 09:48 03-06-2019

Qarkullojnë shumë barcaleta me policë. Por duket se nuk qenkan dhe as të pakuptimta, nëse do të shohim një video të përplasjes mes tyre. Mbrëmjen e djeshme tek Spitali i Traumës u çuan disa protestues të plagosur dhe disa policë.

Për t’i treguar përkrahje protestuesve aty ishte dhe ish-deputeti Bardh Spahia i PD, i cili është shtyrë nga policët për të dalë jashtë.

Por përplasja nuk ka qenë vetëm me ish-deputetin. Vidoja më poshtë tregon se si shefi shtynë me dhunë që të largojë ish-deputetin nga ambientet e brendshme të spitalit.

Ky nuk është i vetmi episod që ka ndodhur mbrëmë në Spitalin e Traumës. Në të ka pasur dhe një përplasje mes ish-ministrit Sandër Lleshaj dhe ish-deputetit demokrat.

Article Logic
Execution time: 0.0033719539642334