INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Banorët e Mbrostarit në protestë: Bypass-i na bllokon rrugën...

Banorët e Mbrostarit në protestë: Bypass-i na bllokon rrugën...

Publikuar më: 10:34 06-04-2019

Banorët e Mbrostarit në Fier janë ngritur në protestë pasi thonë se ndërtimi i Bypassit i ka bllokuar rrugën për të shkuar në banesa.

Ata janë 35 familje.

Banorët tregojnë se ajo është e vetmja rrugë dhe nuk ka rrugë tjetër. Nuk kalon asnjë makinë apo ambulancë. Ata gjithashtu theksojnë se kanë bërë shumë ankesa, por nuk kanë marrë zgjidhje".

Banorët paralajmërojnë se do të përshkallëzojmë protestat deri në bllokimin e rrugës.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084311962127686
    array(1) { ["section"]=> string(65) "banoret-e-mbrostarit-ne-proteste-bypass-i-na-bllokon-rrugen-90765" }