INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Azemi i shpreh dashurinë, Alba i jep përgjigjen që nuk e priste

Azemi i shpreh dashurinë, Alba i jep përgjigjen që nuk e priste

Publikuar më: 13:34 17-11-2023

Azemi ka vendosur t’ja shprehë hapur ndjenjat Albës duke i thënë se është i dashuruar me të.

“Më mbet hatri për disa gjëra, sepse jam dashuruar. Ka momente që unë i kam me veten, duhet me i procesu, janë shumë gjëra. E kuptoj pjesën tënde”, tha ai.

Alba i tha se po e bën të ndihet keq dhe fajtore prandaj i kërkoi të mbesin miq.

“Mua po më bën të ndihem keq, të ndihem fajtore. Po më bën të ndihem sikur jam njeri i keq. Në çdo moment jam treguar e sinqertë me ty, t’i kam bërë gjërat e qarta me fillim. Dua të mbesim shokë të mirë”, tha ajo.

Article Logic
Execution time: 0.0031440258026123