INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Almeda dhe Tolgahan na prezantojnë për herë të parë me djalin e tyre dhe duket dashuri më vete! [FOTO]

Almeda dhe Tolgahan na prezantojnë për herë të parë me djalin e tyre dhe duket dashuri më vete! [FOTO]

Publikuar më: 09:14 27-05-2019

Pak ditë më parë modelja Almeda Abazi së bashku me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një djalë që çifti vendosi ta pagëzonte me emrin e veçantë Efehan. Në fillim çifti preferoi të mos publikonte asnjë foto të vogëlushit por siç dhe duket është "dorëzuar" .

Tolghan ka pozuar me foshnjen duke fjetur në kraharorin e tij.

“Fjalët nuk mjaftojnë”- shkruan ai në foton e ëmbël duke treguar se fjalët nuk mjaftojnë për të shprehur atë që ia ndjen pas lindjes së djalit.

Article Logic
Execution time: 0.0035469532012939