INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Alarm : Ndryshimet e Instagram dështojnë në Shqipëri!

Alarm : Ndryshimet e Instagram dështojnë në Shqipëri!

Publikuar më: 10:32 28-10-2018

Platforma më e përdorur dhe më e dashur në botë , Instagram, me sa duket nuk po i sjell dot update-tet e saj më të fundit në Shqipëri.

Instagram Banner

Kemi parë yjet botërorë edhe miqtë tanë jashtë territorit shqiptar të publikojnë në story-t e tyre video të cilat përmbajnë dhe kënge e madje kanë të atashuar edhe këngëtarin që e këndon. Po në Shqipëri çfarë ndodh?
Ky ndryshim ne llogaritë e përdoruesve shqiptar duhet thënë që është me “hënë” sepse disa herë vjen, e herë të tjera thjesht zhduket.

Por ditën e djeshme nuk ishte ky update i vetëm i cili sot u zhduk. Në story-t e miqve tanë tashmë ne mund të reagojmë me emoji ashtu si në Facebook. Por pse? Miku ynë sdo e shikojë kurrë. Ashtu siç dhe ne, na u zhduk si ndrryshim nga Instagram.

©?insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0031459331512451