INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja simpatike shqiptare e thotë TROÇ: Nik Xhelilaj partneri ideal për të luajtur në një film erotik…

Aktorja simpatike shqiptare e thotë TROÇ: Nik Xhelilaj partneri ideal për të luajtur në një film erotik…

Publikuar më: 21:33 18-12-2020

Aktoren e njohur shqiptare, Enxhi Çukun, tashmë do ta shohim edhe në një tjetër profesion. Ajo po vjen si moderatore e një formati të ri i cili do të titullohet “Enxhi në botën e kafshëve”.

Ky emision do të trasmetohet çdo të diel në “ABC News”, në orën 11:00. Teksa tregonte detaje lidhur me emisionin gjatë një interviste, Enxhi u ndal edhe tek karriera e saj si aktore.

E pyetur nga moderatori Alban Musa se cili do të ishte partneri ideal për të, që të luanin në një film erotik, Enxhi zgjodhi Nik Xhelilajn.

“Tani ne fusim dëshirat si Enxhi, unë mendoj se shumë i paraqitshëm, besoj se dhe i talentuar do të ishte Nik Xhelilaj”- tregoi ajo.

Article Logic
Execution time: 0.002708911895752