INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aktorja e famshme turke pëson aksident, ishte në makinë me bashkëshortin dhe djalin 2 vjeç

Aktorja e famshme turke pëson aksident, ishte në makinë me bashkëshortin dhe djalin 2 vjeç

Publikuar më: 19:28 25-06-2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një makinë është përplasur dhe është kthyer përmbys.

Në makinë ndodheshin këngëtari Alişan, bashkëshortja e tij aktorja e njohur turke Buse Varol dhe djali i tyre 2 vjeç.

Buse Varol e cila njihet nga roli i Mislimelek në serialin “Kryeqyteti Abdylhamid”, dhe djali i saj janë tronditur shumë nga ky aksident.

Ndërsa këngëtari Alişan ka pësuar një lëndim në krahë. Këngëtari në një deklaratë për mediat e përshkruajti si një rikthim prej vdekjes këtë aksident.

“U tronditëm, jemi kthyer prej vdekjes. Është hera e parë në jetën time që pësoj aksident”-tha Alişan. 

EFE9B042-5535-464C-8F05-450E290C6D0E-300x312.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031599998474121