INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aksidenti në Gjirokastër, dalin emrat e të plagosurve. Mes tyre dy fëmijë

Aksidenti në Gjirokastër, dalin emrat e të plagosurve. Mes tyre dy fëmijë

Publikuar më: 12:13 15-07-2019

Zbardhen detaje të reja lidhur me aksidentin e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kakavijë-Gjirokastër, me pasojë plagosjen e gjashtë personave.

Në aksident kanë mbetur të plagosur edhe dy fëmijë 7 dhe 3 vjeç, shkruan Balkanweb.

Emrat e personave të plagosur, të cilët janë Kristaq Kola, Romina Turkaj, Renato Turkaj, Vjollca Pitja, K. T. (7 -vjeç) dhe A. T. (3-vjeç).

Ngjarja e rëndë ndodhi në afërsi të Derviçanit, pas përplasjes së dy makinave, njëra prej të cilave përfundoi poshtë rrugës e shkatërruar.

Article Logic
Execution time: 0.0096020698547363
array(1) { ["section"]=> string(77) "aksidenti-ne-gjirokaster-dalin-emrat-e-te-plagosurve-mes-tyre-dy-femije-98604" }