INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ai sot është një këngëtar mjaft i njohur, për kë bëhet fjalë? [FOTO]

Ai sot është një këngëtar mjaft i njohur, për kë bëhet fjalë? [FOTO]

Publikuar më: 11:34 20-12-2017

Ka nisur të merret me muzikë që në moshë mjaft të vogël dhe sot është një nga këngëtarët e preferuar sot.

Këtë herë mamaja e tij, është  kthyer pas në kohë dhe ka postuar këtë bashkë ku ka dalë bashkë me motrën e tij, Bulzën. Një vogëlush buçko dhe i buzëqeshur Ermali dukej që atëherë që kishte një lidhje të veçantë jo vetëm më muzikën, por edhe me motrën e tij.

Ermali.png

rhytu.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0041658878326416