INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A u bë xheloze Arjana e Ermalit për këtë foto të tij me Dafina Zeqirin? [FOTO]

A u bë xheloze Arjana e Ermalit për këtë foto të tij me Dafina Zeqirin? [FOTO]

Publikuar më: 11:12 28-12-2017

Ermal Fejzullahu ka një marrëdhënie shembull me bashkëshorten e tij Arjanën.

Ata janë prindër të tre  fëmijëve dhe përpos angazhimeve, gjejnë kohë për ta rritur dashurinë e tyrë çdo ditë. Por duke qenë se në foton e fundit Ermali ka treguar mjaft afrimitet me miken e tij të vjetër, Dafina Zeqirin, fansat kanë hamendësuar se bashkëshortja  e tij mund të bëhej xheloze. Megjithatë vetë Arjana ende nuk ka bërë ndonjë reagim. 

dafina-2_1514421157-4130915.jpg

dafina-1_1514421158-8365493_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0016660690307617