INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Aaa sa bukur! Rita Ora publikon videon duke kërcyer valle SHQIPTARE, mami i saj i thotë atë që na pëlqeu të gjithëve [VIDEO]

Aaa sa bukur! Rita Ora publikon videon duke kërcyer valle SHQIPTARE, mami i saj i thotë atë që na pëlqeu të gjithëve [VIDEO]

Publikuar më: 20:20 05-06-2018

Rita Ora i mahniti të gjithë shqiptarët me performancën e saj në sheshin Skënderbej. Ky shesh ishte mbipopulluar si kurrë më parë dhe skena kulmoi kur Rita Ora këndoi një miksim të një prej hiteve të saj me muzikën tradicionale të një prej valleve më të njohura shqiptare, asaj të Rugovës.

Pikërisht një pjesë të kësaj performance, këngëtarja me origjinë shqiptare e ka publikuar në Instagram për të gjithë ndjekësit e saj. Komentet ishin shumë pozitive nga fansat, por më të bukurin zgjodhëm atë të mamasë së saj, Vera Orës.

Verona see you tonight!!!

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Ajo i shkroi: “This is me every day Rita Ora”, që nënkupton se çdo ditë kërcen valle shqiptare. Epo kështu ka lezet!

orasver.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037550926208496