INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
5 Gjëra që sduhet ti harroni kurrë kur udhëtoni

5 Gjëra që sduhet ti harroni kurrë kur udhëtoni

Publikuar më: 14:54 11-09-2018

Kufjet janë gjithmonë gjëja e parë qe duhet të mos harroni asnjehrë në shtëpi.Kudo që të ndodheni pak muzik apo nje video, nje emsionion ne Youtube gjithmonë do tju relaksojë.
Karikues Pow Bank.Duke e ditur sa shpejt mbaron bateria e një smartphoni duhet të marrim parasysh qe jo gjithmonë kur udhetojmë do të kemi mundësinë të ndalojmë diku për të karikuar telefonin.Keshtu keta karikues na vijnë në ndihmë edhe në situatat me emergjente dhe padyshim dicka që të gjithë duhet ta kemi kur jemi duke udhëtuar në destinacione të largta.

Instagram Banner


Tastiera portable me bluetooth.Një mjet shumë i përdorshëm dhe efikas është tastiera me bluetooth që ju ndihmon dhe ju kursen hapsire kur jeni duke udhëtuar dhe ju duhet të punoni.Ktheje tabletin tënd në një Laptop duke ju ofruar komoditet.

 

iclever-full-size-folding-bluetooth-keyboard.jpg
Mos harroni kurrë kamerën tuaj gjithmonë nëse e keni një të tillë. Ndonjeherë memoria e telefonit eshtë plot dhe nuk dini asnjeherë cfarë të fshini kur doni të bëni një foto tjetër.Ndoshta është më mirë një kamer në këtë rast,pa u shqetesuar për memorien dhe për më tepër cilësia e një kamere nuk krahasohet me të një smartphoni.
Dicka tjetër që nuk duhet ta harroni është selfie stick. është praktike sidomos kur udhëtoni vetëm dhe nuk keni asnjë që mund tju shkrepi fotot.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083420276641846
    array(1) { ["section"]=> string(53) "5-gjera-qe-sduhet-ti-harroni-kurre-kur-udhetoni-71309" }