INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
4 shenjat e horoskopit të cilat janë më të mërzitshmet dhe dramatiket

4 shenjat e horoskopit të cilat janë më të mërzitshmet dhe dramatiket

Publikuar më: 12:24 12-09-2017

Thjesht nuk bëjnë dot ndryshe…
Dramat! Ndërkohë që shumë prej nesh i lemë pas në gjimanz (apo shkollë të lartë) ka nga ata që vazhdojnë ende t’i kenë pjesë të jetës. Edhe pse ndonjëherë personat “dramatikë” mund të bëhën argëtues, gjasat janë që shumë shpejt e vetmja gjë që do bëjë me shumë kënaqësi do ishte t’i kyçje në një kabinë të vogël e t’i lije në mes të pyllit (ups!).
Këto janë katër shenjat e horoskopit më dramatike që sa lindin e deri në fund:

GAFORRJA
Duke qënë se është tepër e ndjeshëme, nuk është e ështië e vështirë për Gaforren të ekzagjerojë situatat. Nëse janë duke kaluar një ditë të keqe, do keni përballë dikë që do ju bëjë edhe ju të mendoni se ky është fundi I botës. Duhet të themi se sa do zemërmirë të jenë, është e lodhshme të kalosh shumë kohë me ta.

SHIGJETARI
Me nevojën e tyre për të qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes, çfarë mund të prisni tjetër nga një Shigjetar? Gjithë dramën e jetës.

UJORI
Edhe pse në fillim nuk të jep përshtypjen, Ujori ëshë nga moment në moment gati të shpërthejë gjithë problemet, mendimet negative, pesimizmin që mban përbrenda.

PESHQIT
Peshqit janë kaq të ndjeshëm sa mund të qajnë me gjënë më të vogël. Aq shumë e marrin seriozisht edhe një fjalë që ju e keni thënë me shaka se të të bëjnë të mendohesh dy herë, herës tjetër. Gjithsesi, tepër të mërzitshëm. Ughhh!

Article Logic
Execution time: 0.0033931732177734