INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
4 gjërat e tmerrshme që i ndodhin femrave që lidhen me burra të martuar

4 gjërat e tmerrshme që i ndodhin femrave që lidhen me burra të martuar

Publikuar më: 10:29 20-06-2018
Sipas intv.al, në këtë artikull ndalemi  te  femrat të cilat me ose pa dijeninë e tyre  bien në dashuri me një mashkull të martuar.
Ja çfarë ndryshimi do ketë në jetën e këtyre femrave:
1. Familja e tij vjen gjithmonë e para
Duhet të kuptoni se një mashkull i martuar ka në plan të parë familjen e tij, e më pas do vijnë nevojat tuaja. Nëse nuk  e bindni veten tuaj për këtë gjë, do ndiheni edhe më keq, prandaj rrini me këmbë në tokë. Ky është realiteti.
2. Jeta e tij me ju do jetë gjithmonë sekrete
Sigurisht, që ai nuk do rrezikojë të zbulojë lidhjen tuaj, pasi rrezikon martesën e tij. Ky nuk është qëllimi i tij, sipas intv.al prandaj  këto femra do mbeten në jetën e tij sekrete. Nëse  pretendoni se ai duhet t’ju prezantojë me dikë të afërt, harrojeni këtë gjë pasi nuk do e bëjë.
3. Nuk do e lërë gruan për ju
Janë raste të rralla ku një mashkull i martuar divorcohet nga gruaja për të dashurën.  Sipas ekspertëve, 5%  e meshkujve në botë e bëjnë këtë gjë. Nëse ëndërroni për këtë gjë, bëni mirë të zgjoheni pasi është shumë e vështirë që ai ta lërë gruan për ju.
4. Do harroni veten tuaj
Sipas ekspertëve, duke u përshtatur me planet  e atij, këto femra e harrojnë veten e tyre, pra nuk bëjnë diçka që i pëlqen dhe humbasin shumë raste me meshkuj beqarë.
Burimi: Huffington Post
Përshtati: Anisa Bega
 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079801082611084
    array(1) { ["section"]=> string(77) "4-gjerat-e-tmerrshme-qe-i-ndodhin-femrave-qe-lidhen-me-burra-te-martuar-62306" }