INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 vite pas sherrit, Enca zbulon çfarë i bëri Noizy [FOTO]

3 vite pas sherrit, Enca zbulon çfarë i bëri Noizy [FOTO]

Publikuar më: 20:14 15-06-2019

Kanë kaluar 3 vite nga sherri i bujshëm mes Noizyt dhe Encës megjithatë mbetet një nga temat më pikante të showbizit. Dyshja prej 3 vitesh nuk i kanë marrëdhëniet si dikur dhe nuk flasin më me njëri-tjetrin. E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Enca u bë pjesë e një loje ku duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të ekranit për të gjetur mashkullin perfekt.

Në mes të lojës u shfaq edhe foto e Noizyt teksa në lojë ndodhej edhe Muharremi. Enca menjëherë zgjodhi Muharremin dhe tha: “Si mund të krahasosh një portret bardhë e zi me një me ngjyra? Normal që do zgjedh atë me ngjyra”.

Mirëpo Ermali i kërkoi Encës që të zgjidhte pa u bazuar në ngjarjet që kanë ndodhur. Këtu këngëtarja me deklaratën e saj la të kuptohej se Noizy nuk është treguar besnik ndaj saj prandaj nuk mund ta zgjedhë.

“Goca ju e dini që ne shquhemi për besnikëri ndaj atyre që janë besnik kështu që Muharremi e ka treguar veten”, tha Enca.

-640-0-5d0545dfc473b.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.008552074432373
    array(1) { ["section"]=> string(60) "3-vite-pas-sherrit-enca-zbulon-cfare-i-beri-noizy-foto-96342" }