INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 shenjat e horoskopit që do kenë një javë të mrekullueshme. Ah, lum si ju!

3 shenjat e horoskopit që do kenë një javë të mrekullueshme. Ah, lum si ju!

Publikuar më: 12:33 01-10-2018
Bëhuni gati për javën e parë të vjeshtës.
Sipas intv.al janë 3 shenja që këtë javë do kenë fat dhe i ecë mbarë:
1. Binjakët: DUHET TË VËRTETOJË PIKËN QË NXJERRIN  ZJARRIN E TYRE
Me diellin që rrezaton fuqinë në të gjithë shtëpinë tuaj të pestë të krijimtarisë dhe kënaqësisë, kozmosi po mblidhet së bashku për t'u siguruar se po absorboni frymëzim kudo që të shkoni. Kjo javë është fillimi i një udhëtimi të bukur artistic. Merrni pjesë në shkëlqimin që krijoni. Tani është koha juaj që  të kënaqeni me veten.
2. Peshorja: KENI QASJE TË PËRGJITHSHME PËR TË GJITHA TALENTET DHE FORCËN TUAJ
Sipas intv.al, peshoret  po rimbushen me energji dhe po kthehet në jetë. Sezoni Peshores, sipas intv.al ju sjell përsëri në kontakt me gjithçka që ju bën të veçantë dhe unikë. Nëse jeni ndjerë të shkëputur me talentet tuaja dhe duhet të ndiheni mirë.
Është koha për të filluar përgatitjen për udhëtimin që qëndron përpara, kështu që filloni të mendoni për të ardhmen.
3. Akrepi: JU PO NDIHENI MË MIRË NË KRAHASIM ME MUAJT E TJERË
Me Venusin,  planetin tuaj të romancës, seksit dhe hijeshisë, ju jeni aktualisht personi më i këndshëm. Gjithkush po përpiqet t'ju njohë. Nuk është rastësi. Megjithatë, kjo javë është edhe më kuptimplotë se kaq. Plutoni zyrtarisht përfundon prapambetjen e tij më 30 shtator, duke sjellë një burim të jashtëzakonshëm të qartësisë në botën tuaj. Tani, është koha për të thithur paqen dhe të nxjerrni negativitet. 
Burimi: Elite daily
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0036511421203613