INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
3 Antivirus falas për PC tuaj

3 Antivirus falas për PC tuaj

Publikuar më: 11:47 10-09-2018

Kompjuteri juaj duhet të jetë gjithmonë i sigurt dhe i mbrojtur nga viruset për të patur një mirfunksionim më të gjatë.Nëse jeni në kërkim të një antivirusi,më poshtë ju listojmë 3 antiviruset më të mirë në treg që janë totalisht pa pagesë dhe mund ti shkarkoni menjëherë pa u shqetësuar për liçensën .

 

Instagram Banner


1.Avast Free Antivirus 2017
2.AVG AntiVirus Free (2017)
3.Kaspersky Free
Sipas revieë-e të ndryshme këto 3 kompani kanë rezultuar si antiviruset më të mirë në shërbim,cilësi dhe mbi të gjitha janë pa pagesë

Më shumë në këtë kategori: « Gëzuar ditëlindjen Google
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072731971740723
    array(1) { ["section"]=> string(35) "3-antivirus-falas-per-pc-tuaj-71109" }