INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Huawei suprizon me P20 plus

Huawei suprizon me P20 plus

Publikuar më: 11:13 08-09-2018


Huawei ka hyrë fuqishëm në tregun e smartphoneve
.Në te gjithe boten vetem modeli i fundit ka pasur 6 milion shitje.
Duke qënë se ka pasur kaq shumë kërkesa kompania ka vendosur të sjelli versione të reja te këtij modeli.

Instagram Banner


Versioni i pari quhet Morpho Aurora dhe vjen në një kase të zezë me shkelqim që ndryshon ngjyrë në bazë të dritës dhe këndit.
Versioni tjetër është i njejtë si ky i fundit por i bardhë ndërsa dy të tjerët prej lekurë të zezë dhe kafe.
Modelet e reja do të jenë në treg që nga data 5 Shtator 2018 dhe do të kushtojë 100$ më shumë se modeli origjinal.

Më shumë në këtë kategori: « Printo një makinë në dy ditë
»
Article Logic
Execution time: 0.0069258213043213