INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
22-vjeçarja shqiptare nxjerr në ankand virgjërinë. Ja cila është arsyeja…[VIDEO]

22-vjeçarja shqiptare nxjerr në ankand virgjërinë. Ja cila është arsyeja…[VIDEO]

Publikuar më: 15:37 07-11-2017

Aktualisht nëse temat e seksit përbëjne akoma pak tabu për shoqërinë shqiptare mjafton të hedhim një sy në faqet ndërkombëtare të vajzave që punojnë si eskorta dhe do të kuptojmë se ka goxha diferencë në mendime.

Trendi i kohëve të fundit në këto faqe të vajzave eskortave është nxjerrja në ankand e virgjërisë.

Arsyet e këtyre veprimeve mund të jenë nga më të ndryshme si ekonomike, sociale apo sepse dikush nuk e ka kompleks.

Mesa duket dhe vajzat shqiptare duket se e kanë përqafuar pozitivisht këtë “biznes trend” dhe fitimprurës.

Në faqen “Cinderella Escorts” është regjistruar edhe Ana, një vajzë 22-vjeçe shqiptare, e cila kërkon ta shesë virgjërinë e saj për 20.000 euro.

22-vjeçarja shfaqet me zë dhe gurë duke dhënë mesazhin e saj në një video.

Ana thotë së është lodhur duke pritur për personin e duhur në jetën e saj. Por gjithashtu shton se motivi i saj është për ta ndihmuar familjen.

Në përshkrimin e faqes së eskortës për Anën thuhet:

Ana dëshiron ta humbasë virgjërinë e saj përmes nesh. Kjo vajzë e bukur shqiptare është 22 vjeçe, është e virgjër dhe kjo është e verifikuar. Virgjëria e saj është kontrolluar nga një mjek dhe Escorts Cinderella ka një certikatë mjekësore si dëshmi për këtë!

Procedura e “ankandit”:

1. Ne pranojmë një depozitë prej 10% për të siguruar që është një ofertë serioze.

 2. Nëse jeni paguar, ju do të merrni një njoftim menjëherë nga ne. Pastaj mund të shqyrtoni nëse dëshironi të bëni një ofertë më të lartë ose të keni paratë tuaja prapa. Nëse dëshironi t'i ktheni paratë tuaja, pagesa do të bëhet brenda një jave.

3. Nëse përfundon të jesh ofertuesi më i lartë ju do të na tregoni se cilat ditë jeni në dispozicion për të ardhur në Gjermani. Takimi zhvillohet në Gjermani për arsye ligjore. Blerësi mund të zgjedhë një hotel sipas zgjedhjes së tij, ku Anna do të kalojë një natë me të.

 4. Për të siguruar që Anna është një virgjëreshë e vërtetë, blerësi ose mund të sjellë një mjek në një takim ose ta vizitojë tek një mjek në Gjermani një ditë më parë."

Epo sna ngelet gjë tjetër veçse të shpresojmë që Anës ti eci biznesi dhe të marri ndonjë ofertë të majme.

 

anvoawop.PNG

 

asndvaw_e.PNG

 

zdnaegtraer.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0072658061981201
array(1) { ["section"]=> string(83) "22-vjecarja-shqiptare-nxjerr-ne-ankand-virgjerine-ja-cila-eshte-arsyeja-video-41236" }