INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet problemi shëndetësor i nënës së Kryeministrit Rama

Zbulohet problemi shëndetësor i nënës së Kryeministrit Rama

Publikuar më: 15:39 16-04-2018

Aneta, nëna e Kryeministrit Edi Rama, prej kohësh vuan nga një sëmundje, por së fundmi lajmin e dha dhe vetë Rama dy ditë më parë teksa mori në emrin e saj një çmim nga Urdhëri i Stomatologut. Kërshërinë se çfarë problemi shëndetësor e zbuluan sot mjekët.

Ata pohuan për “Gazeta Shqiptare” se para pak muajsh ajo i është nënshtruar një operacioni në toraks (kraharor) e sipas tyre, gjendja e saj po mbahet nën kontroll. Ndërsa sipas tyre detajet janë të rezervuara në përputhje me kodin mjekësor.

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0899770259857
    array(1) { ["section"]=> string(73) "zbulohet-problemi-shendetesor-nga-i-nenes-se-kryeministrit-rama-edi-55402" }