INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vranësira dhe reshje? Ja si do të jetë moti deri në fund të muajit [FOTO]

Vranësira dhe reshje? Ja si do të jetë moti deri në fund të muajit [FOTO]

Publikuar më: 20:22 16-04-2018

Sipas “Meteoalb”, kushtet atmosferike mbeten të paqëndrueshme gjatë pjesës së parë të javës duke sjellë në territor shira të përkohshëm.

Shirat do të jenë në formën e rrebesheve afatshkurtra të martën e të mërkurën, kryesisht në zonat Qendrore dhe Jugore.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë me 2 – 3˚C rënie gjatë ditës së martë por rënie më e lehtë pritet të mërkurën dhe të enjten duke shënuar maksimalisht 25 – 26˚C.

Shikoni tabelën më poshtë, për të kuptuar se si do jetë moti deri në fund të muajit. Burimi i tabelës: Acuweather.

moti-accu.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0093050003051758
    array(1) { ["section"]=> string(76) "vranesira-dhe-reshje-ja-si-do-te-jete-moti-deri-ne-fund-te-muajit-foto-55442" }