INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Veprimi i Justin Bieber në Instagram tregon që ai po kërkon të bëjë xheloze Selenën [FOTO]

Veprimi i Justin Bieber në Instagram tregon që ai po kërkon të bëjë xheloze Selenën [FOTO]

Publikuar më: 11:36 09-02-2017

Le të mblidhen së bashku gjithë Bieber-at!


Duket se Justin Biber është rikthyer (dhe këtë herë për të qëndruar) në Instagram. Tani mund të qetësoheni!
Këngëtari 22-vjeçar është rikthyer në Instagram më 8 Shkurt duke postuar 11 foto të zakonshme dhe jemi të sigurt se asnjë prej fansave nuk është ankuar, përkundrazi…
Arsyeja pse Biber vendosi të mbyllë Instagramin ishte pasi Bieber hodhi disa foto me të dashurën e tij në atë kohë, Sofia Richie, por nuk vonuan komentet dhe zënkat e tyre në rrjetin social sidomos pas komenteve të ishit të tij, Selena Gomez.

 

Justin-Bieber-Elite-Daily.jpg

selena-2.jpg

Megjithatë, pas një kohe të gjatë (dhe ndoshta për “inat” të Selena-s) ai ka postuar 11 foto brenda ditës pa asnjë arsye të veçantë me aq sa dimë…

sss.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

55.png

11.png

10.png

 

 

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025699138641357
    array(1) { ["section"]=> string(94) "veprimi-i-justin-bieber-ne-instagram-tregon-qe-ai-po-kerkon-te-beje-xheloze-selenen-foto-21570" }