INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Venera Lumani poston detajin që ‘i nxjerr bojën’ Këngës Magjike [FOTO]

Venera Lumani poston detajin që ‘i nxjerr bojën’ Këngës Magjike [FOTO]

Publikuar më: 13:48 07-12-2017

Një postim i saj po qarkullon nëpër portale të ndryshme.

Edhe pse në dukje, si një nga postimet e zakonshme, ndjekësit e këngëtares kanë kapur një detaj që i ka ‘nxjerrë bojën’ festivalit ‘Kënga Magjike’. Edhe pse çdo detaj i mbrëmjes së  kaluar dukej sikur ishte mjaft spontan, postimi i venerës tregon të kundërtën. Aty tregohet se çdo gjë ka qenë e përgatitur me skenar, amdje edhe e qehsura titpike e Sardit. Në një pjesë të skenarit të zbuluar nga kënëgtarja, arrijnë të lexohen edhe rreshtat që u thanë nga Venra dhe Juliana: S’kam ça me thon. Ju duhet ta bëni publikun për vete. Hytë sikur do dilni’.

24891579_10212704991652986_415793814_n.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011951923370361
    array(1) { ["section"]=> string(72) "venera-lumani-poston-detajin-qe-i-nxjerr-bojen-kenges-magjike-foto-44212" }