INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vë dorën tek “mbathjet”! Kjo ish e dashur e Bieber do jua heqë trurin me këto foto të forta [FOTO]

Vë dorën tek “mbathjet”! Kjo ish e dashur e Bieber do jua heqë trurin me këto foto të forta [FOTO]

Publikuar më: 15:40 24-06-2017

Këngëtari kanadez di që të zgjedhë femrat që futen dhe dalin nga jeta, ose më mirë të themi shtrati i tij.

Sahara Ray është një modele bukuroshe që u kthye në stiliste fashion, por që zakonet e vjetra duket se nuk i ka harruar. Pasi u bë shumë e famshme nga romanca e saj me Justin Bieber vitin e kaluar duket se 24 vjeçarja është familjarizuar së tepërmi me të qënit qendra e vëmendjes. Kështu ajo bëri disa pastime shumë të nxehta në Instagram. Në njërën prej tyre një video ku bukuroshja ishte shfaqur me pantallona tërësisht të grisura dhe asgjë poshtë tyre. Për të mos folur për foton me bikini ku Sahara duket duke prekur pjesën e saj më “delikate”.

sah1.jpg

sah2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028579235076904
    array(1) { ["section"]=> string(99) "ve-doren-tek-mbathjet-kjo-ish-e-dashur-e-bieber-do-jua-heqe-trurin-me-keto-foto-te-forta-foto-30797" }