INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza mbani frymën… Ja cila është zgjidhja si të keni buzë të fryra dhe natyrale[FOTO]

Vajza mbani frymën… Ja cila është zgjidhja si të keni buzë të fryra dhe natyrale[FOTO]

Publikuar më: 10:43 14-11-2017

Grimi është art më vete dhe jo të gjithë i dinë të fshehtat e këtij profesioni.

Çdo fytyrë ka karakterisitikat e veta dhe makeup-i duhet përshtatur me këtë të fundit. Mund të dëshironi të imitoni një look por nëse nuancat e ngjyrat nuk ju shkojnë, asnjëherë nuk do të arrini atë që dëshironi !

Gabimet më të shpeshta ndodhin me zonën e syve dhe buzëve pasi femrat duan të arrijnë tipare që nuk i kanë!

Nuk thotë njeri që kjo është e pamundur, por duhet të dini mënyrën e duhur si të zmadhoni sytë apo rrisni volumin e buzëve.

5 hapat e mëposhtem do ju tregojnë si të keni buzë të plota pa iu nënshtruar ndërhurjeve

 

sfh_srth_rt.jpg

io_rgjser0ge.jpg

wae_fjae90rg.jpg

zsio_jf90awe4_ifw.jpg

 

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00085186958312988
    array(1) { ["section"]=> string(90) "vajza-mbani-frymen-ja-cila-eshte-zgjidhja-si-te-keni-buze-te-fryra-dhe-natyrale-foto-41875" }