INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U ribashkuan pas ndarjes dhe morën vendimin që i la të gjithë gojëhapur

U ribashkuan pas ndarjes dhe morën vendimin që i la të gjithë gojëhapur

Publikuar më: 18:44 19-07-2018

Katy Perry dhe Orlando Bloom janë përfolur shpesh për lidhjen e tyre ‘on and off’.

Që pas ndarjes së fundit ata u rikthyen sërish së bashku në prill. Por duket se gjërat janë bërë serioze mes tyre.
Orlando, ësht shprehur së fundmi në Instagram se ai dëshiron të bëhet baba sërish.
Kjo deklaratë e tija ka ardhur pasi Katy Perry është shprehur se ajo do që të jetojë në Londër për të qenë më pranë tij.

Mesa duket lidhja e tyre është forcuar së tepërmi dhe duan që të marrin hapa më të mëdhenj për të ardhmen e tyre si çift.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030920505523682
    array(1) { ["section"]=> string(77) "u-ribashkuan-pas-ndarjes-dhe-moren-vendimin-qe-i-la-te-gjithe-gojehapur-65710" }