INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
U përfolën se janë të lidhur, sot Jonida Vokshi habit me atë që thotë për Capital T [FOTO]

U përfolën se janë të lidhur, sot Jonida Vokshi habit me atë që thotë për Capital T [FOTO]

Publikuar më: 17:39 08-11-2017

Vetëm pak muaj më parë Jonida Vokshi dhe Capital T u përfolën për një lidhje.

Madje marrëdhënia e tyre bëri shumë bujë në lajmet e showbiz-it. Burime të ndryshme shkruanin se çifti kishin udhëtuar bashkë në Londër dhe këtë e vërteton me fotot e tyre të postuara nga atje. Edhe pse lajmet vazhdonin, asnjëri prej tyre as nuk pohonte as nuk mohonte asgjë. Por ka qenë moderatorja simpatike e cila teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” ajo që ka habitur me reagimin për reperin. E pyetur nga Luana nëse Capital T ishte shoku i saj, ajo është përgjigjur, ’jo’ duke e justifikuar përgjigjen me faktin se ata nuk  njiheshin.  

jhuihu8.png

hmhijni.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0016260147094727
    array(1) { ["section"]=> string(93) "u-perfolen-se-jane-te-lidhur-sot-jonida-vokshi-habit-me-ate-qe-thote-per-capital-t-foto-41361" }