INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U mahnitët nga video e Rita Ora-s me flamurin SHQIPTAR në rrugët e Londrës, por s'keni parë si kërcen me flamurin i dashuri dhe motra e saj, Elena Ora [FOTO]

U mahnitët nga video e Rita Ora-s me flamurin SHQIPTAR në rrugët e Londrës, por s'keni parë si kërcen me flamurin i dashuri dhe motra e saj, Elena Ora [FOTO]

Publikuar më: 15:35 28-08-2018

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora vazhdimisht tregon me krenari origjinën e saj.

Mirëpo, duket se patriotizmin ia ka futur në gjak edhe të dashurit.

Gjatë një feste në Londër, Elena, Rita Ora dhe i dashuri i saj Andrew Watt janë parë duke kërcyer me flamurin kombëtar shqiptar.

Këto momente këngëtarja i ka publikuar në rrjetet sociale.

40159352-453182855172109-663843038761582592-n_1535399472-8719258.jpg

498f58da-00ce-481a-bf0e-9ba307fda22b.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010488986968994
    array(1) { ["section"]=> string(159) "u-mahnitet-nga-video-e-rita-ora-s-me-flamurin-shqiptar-ne-rruget-e-londres-por-s-keni-pare-si-kercen-me-flamurin-i-dashuri-dhe-motra-e-saj-elena-ora-foto-69554" }