INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshinë tani! E kapin MAT dhe i nxjerrin foton si duket në jetën reale, Enca shpërthen KEQ: Juve keni zot m**in tim [FOTO]

U fshinë tani! E kapin MAT dhe i nxjerrin foton si duket në jetën reale, Enca shpërthen KEQ: Juve keni zot m**in tim [FOTO]

Publikuar më: 23:19 07-01-2019

Që Enca është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare ky është fakt. Dhe sigurisht që kur je gjithmonë në qendër të vëmendjes do komentohesh. Së fundmi ka qarkulluar një foto e Encës ku shihet në një tualet dhe është krahasuar nga faqja “Vipat e Bllokut” me një foto nga Instagrami i këngëtares.

ence.jpg

 

Por siç duket kjo e ka acaruar shumë Encën dhe ka shpërthyer në instastory duke qenë një person që mendimet e saj i thotë hapur.

Enca shprehet se këta njerëz “dashakeq” mbajnë rradhë për të bërë foto të sajat dhe kur ajo ndodhet në banjo. Edhe në ditët e saj më të këqija ajo sërish ndihet si krijesa më e bukur në botë, duke dashur të mbyllë kështu një herë e mirë historinë e “fotove të modifikuara” që i komentohen aq shumë.

emt.jpg

 

meted.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085420608520508
    array(1) { ["section"]=> string(123) "u-fshine-tani-e-kapin-mat-dhe-i-nxjerrin-foton-si-duket-ne-jeten-reale-enca-shperthen-keq-juve-keni-zot-m-in-tim-foto-83739" }