INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit / Thyej zemrat! Këngëtarja rrëzohet dy herë: ‘Mu hap fustani’ [VIDEO]

Trokit / Thyej zemrat! Këngëtarja rrëzohet dy herë: ‘Mu hap fustani’ [VIDEO]

Publikuar më: 17:26 08-11-2018

Kjo e enjte ishte plot ritëm e dinamikë në programin e IN Tv ‘Trokit’. Moderatori Ermal Peçi priti në studio këngëtaren Anxhela Peristeri, e cila nuk mund ti shpëtonte lojrave të programit pas një bisedë plot rrëfime rreth recitalit, këngeve të reja apo jetës personale. Ermali dhe Anxhela sfiduan njeri-tjetrin në lojën ‘Kapi sekondat’ nga përveçse qeshëm shumë, mësuam edhe disa ngjarje për herë të parë. Anxhela Peristeri pranoi se është rrezuar dy herë në skenë në Greqi, madje në një prej tyren i është hapur shumë keq edhe fustani.

trok.jpg

Po herën e dytë? A humbi ajo sekondat apo u përgjigj përballë pyetjes se cilat janë 4 pjesët me seksi të trupit të saj? Po më pak? A do të lidhej ajo me një këngëtar? Çfarë thyen më shpesh?Merrni përgjigjet dhe qeshni në videon e mëposhtme!

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075879096984863
    array(1) { ["section"]=> string(74) "trokit-thyej-zemrat-kengetarja-rrezohet-dy-here-mu-hap-fustani-video-78055" }