INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Shpenzoni shumë për aksesorë? Krijoni tuajat, ja tendencat që duhet të ndiqni [VIDEO]

Trokit/ Shpenzoni shumë për aksesorë? Krijoni tuajat, ja tendencat që duhet të ndiqni [VIDEO]

Publikuar më: 18:22 07-11-2018

Në programin e drejtpërdrejtë në IN Tv, 'Trokit', moderatorët Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni pritën këtë të mërkurë , Melinda Tikon, artisten që i jep jetë çdo ideje për akesorë unik. Nina tregoi se krijimi i aksesorvë së pari e ndihmon atë të harroj stresin ndaj ja sugjeron kujdo, si një kohë e vlefshme jo vetëm për krijime të reja por edhe për argëtim.

ask.jpg

Ajo tha se ne Greqi, ku jeton prej vitesh, papunësia ka shtyrë shumë gra të vetkrijojnë akesorë teksa shton se çdo material i panevojshëm në shtëpi mund të riciklohet referuar edhe tendencave më të fundit.

ret.jpg

E keni menduar si mund të keni një unazë të thjeshtë e tejet elegante? Nina krijoi LIVE një të tillë për Sarën ndërsa tregoi disa truke për të qënë sa më të veçantë. Zbuloni më shumë duke ndjekur videon e mëposhtme!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070722103118896
    array(1) { ["section"]=> string(94) "trokit-shpenzoni-shume-per-aksesore-krijoni-tuajat-ja-tendencat-qe-duhet-te-ndiqni-video-77950" }