INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tragjike! Ndahet nga jeta në moshë të re futbollisti i njohur SHQIPTAR [FOTO]

Tragjike! Ndahet nga jeta në moshë të re futbollisti i njohur SHQIPTAR [FOTO]

Publikuar më: 17:17 11-10-2018

Futbolli është tronditur sot pas lajmit për vdekjen e futbollistit të njohus shqiptar. Ditën e sotme është ndarë nga jeta futbollisti i famshëm kosovar me pasaportë suedeze, Labinot Harbuzi. Vetëm 32-vjeç, ai ka mbetur i pajetë mëngjesin e sotëm dhe ende nuk është bërë i ditur shkaku i vdekjes së tij.

Harbuzi ishte pjesë e ekipit hollandez 'Feynord', më pas luajti tek Malmo, Gencerberligin, Manisaspor dhe Syrianska. Dy vitet e fundit ai ishte pjesë e dy skuadrave aziatike Prespa Birlik dhe Melaka United.

BUADD.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085990428924561
    array(1) { ["section"]=> string(80) "tragjike-ndahet-nga-jeta-ne-moshe-te-re-futbollisti-i-njohur-shqiptar-foto-74907" }