INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
The New Mutants, filmi më i ri horror që do ju përndjekë gjithmonë [VIDEO]

The New Mutants, filmi më i ri horror që do ju përndjekë gjithmonë [VIDEO]

Publikuar më: 16:21 13-10-2017

Nga regjisori i filmit "The Fault in Our Stars" këtë herë do shikojmë një thriller psikologjik horror (quajeni si të doni), të vendosur në universin e X-Men, kështuqë përgatituni të bërtisni me të madhe.

Po, Josh Boone thotë se filmi i tij i ardhshëm The Neë Mutants do të jetë një "tmerr i vërtetë", dhe nuk do të ketë elementet tipike të mbinatyrshme. "Nuk ka kostume," thotë ai, "Nuk ka personazhe super të këqinj. Po përpiqemi të bëjmë diçka shumë, shumë ndryshe".

Në filmi luajnë aktorë nga të gjitha serialet tuaj të preferuar (përfshirë këtu Maisie ëilliams, Game of Thrones, Henry Zaga nga 13 Reasons ëhy, Charlie Heaton i Stranger Things apo Anya Taylor-Joy i The ëitch dhe Blu Hunt i The Original) dhe duket se ngjarja lidhet me këta pesë personazhe të ngecur në një apital plot me infermirë të frikshëm.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0013971328735352
    array(1) { ["section"]=> string(77) "the-new-mutants-filmi-me-i-ri-horror-qe-do-ju-perndjeke-gjithmone-video-38921" }