INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë u habitën, por ja pse e përmend Iggy Azalea, Bella Hadid në këngën e saj [VIDEO]

Të gjithë u habitën, por ja pse e përmend Iggy Azalea, Bella Hadid në këngën e saj [VIDEO]

Publikuar më: 16:50 07-07-2018

Këngëtarja dhe reperja e famshme amerikane Iggy Azalea, ka lançuar këngën e saj më të në të cilën ka përmendur edhe emrin e modeles së njohur Bella Hadid.

Kjo këngë është një bashkëpunim i saj me reperin e njohur Tyga dhe është për tu thënë se është një këngë shumë ritmike dhe “fetish” njëkohësisht... gjithsesi emri i modeles ka tërhequr vëmendje nga mediat e huaja.

Gjithsesi Bella nuk ka pse të shqetësohet sepse ajo thjesht e ka lavdëruar për bukurinë e saj... Kënga nuk duhet humbur për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Article Logic
Execution time: 0.00073099136352539
array(1) { ["section"]=> string(92) "te-gjithe-u-habiten-por-ja-pse-e-permend-iggy-azalea-bella-hadid-ne-kengen-e-saj-video-64166" }