INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të gjithë po flasin për të! Noizy ''s’i ndahet'' Era Istrefit, ka diçka për t’i thënë asaj dhe ne [FOTO]

Të gjithë po flasin për të! Noizy ''s’i ndahet'' Era Istrefit, ka diçka për t’i thënë asaj dhe ne [FOTO]

Publikuar më: 21:37 25-05-2018

Era Istrefi do të këndojë këngën zyrtare të Kampionatit Botëror bashkë me Nicky jam dhe Will Smith. Ditën e sotme është publikuar kënga si audio, ndërkohë që klipi pritet të publikohet më 7 qershor. “Live it up” është kënga që 80 mijë spektatorë të pranishëm në Stadiumin Luzhniki në Moskë dhe me miliona të tjerë do të dëgjojnë në 15 korrik.

Nuk kanë munguar as reagimet e artistëve tanë, të cilët kanë dhënë vetëm fjalë të mira për Erën dhe padyshim janë shprehur shumë krenarë. E një prej tyre është edhe reperi Noizy, i cili menjëherë pas publikimit të këngës së Erës e postoi atë në llogarinë e tij në Instagram.

“Ne nuk shkuam në Botëror, por Era po”, ka qenë mbishkrimi që Noizy shkroi ku i ftoi të gjithë ta dëgjojnë. 

zindj.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027499198913574
    array(1) { ["section"]=> string(102) "te-gjithe-po-flasin-per-te-noizy-s-i-ndahet-era-istrefit-ka-dicka-per-t-i-thene-asaj-dhe-ne-foto-59613" }