INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Talenti shqiptar i Bayern Munchen, mesazh dashurie Kosovës dhe Shqipërisë [FOTO]

Talenti shqiptar i Bayern Munchen, mesazh dashurie Kosovës dhe Shqipërisë [FOTO]

Publikuar më: 21:12 29-09-2018

Së fundmi Meritan Shabani është kthyer në një çështje diskutimi mbi zgjedhjen që ai do të bëjë. Pra se cilën Kombëtare ai do të vendosë të përfaqësojë.

Edhe pse disa javë më parë talenti i Bajernit të Mynihut u gurmbullua me të rinjtë e skuadrës Kombëtare të Gjermanisë, tashmë i ka dhënë sinjale pozitive Shqipërisë dhe Kosovës. Ditën e sotme Shabani ka postuar në rrjetin social “Instagram” një “story” ku duket fanella e tij te Bajerni i Mynihut dhe “emoji” me flamurin e Shqipërisë dhe Kosovës.

 

shabani.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.006464958190918
    array(1) { ["section"]=> string(83) "talenti-shqiptar-i-bayern-munchen-mesazh-dashurie-kosoves-dhe-shqiperise-foto-73476" }