INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Takimi ballë për ballë me Saimir Tahirin, Stresi tregon në Fun Day çfarë ndodhi në të vërtetë [VIDEO]

Takimi ballë për ballë me Saimir Tahirin, Stresi tregon në Fun Day çfarë ndodhi në të vërtetë [VIDEO]

Publikuar më: 20:53 17-05-2018

Stresi e ka treguar gjithmonë se nuk ka patur ndonjëherë pëlqim ndaj Saimir Tahirit dhe para pak kohësh të dy ishin të ftuar në të njëjtin emission dhe u përballën në koridoret e televizionit. Por çfarë ndodhi në ato momente?

Stresi i ftuar në emisionin “Fun Day” në INTv me moderatore Fatma Methasani, rrëfeu momentin e takimit që u perfol shumë në media. Ai tregoi se rastisi ne koridore me ish-ministrin dhe vetem u pershendeten.

“Ngriti syzet dhe më tha: "Hë mo, mirë?, iu ktheva dhe i thashë: ‘Mirë, faleminderit’, shprehet Stresi dhe më pas largohet. Ai tregoi se nuk është fans i Tahirit dhe se ish-ministri nuk është ashtu si shumë po e komentojnë por për më shumë shihni intervistën më poshtë. Madje Stresi foli edhe për marrëdhënien e tij me bukuroshen, Kejsin, nuk duhet ta humbisni pa e parë!/intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069060325622559
    array(1) { ["section"]=> string(104) "takimi-balle-per-balle-me-saimir-tahirin-stresi-tregon-ne-fun-day-cfare-ndodhi-ne-te-vertete-video-58698" }