INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sulmuesi i Francës tashmë bëhet aktor në Hollywood! Ja filmi në të cilin do të marrë pjesë

Sulmuesi i Francës tashmë bëhet aktor në Hollywood! Ja filmi në të cilin do të marrë pjesë

Publikuar më: 20:47 14-11-2018

Olivier Giroud është një nga golashënuesit më të mirë për momentin, por mesa duket francezi nuk do ta mbyllë vetëm në këtë fushë karrierën e tij.

Aventura e tij më e re përfshin një rol të ri në Hollywood dhe bëhet fjalë për filmin e ri të "Spider Man". Futbollisti do të jetë zëri i personazhit “Green Goblin” në filmin e ri të animuar.

Ai ka shkruar në Twitter: “Jam shumë i lumtur që lajmëroj se do t’i jap zërin Green Goblin në filmin e ri të Spider-Man, më 12 dhjetor të jeni në kinema!”

green-goblin-suit.jpg.480x0_q71_crop-scale.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027971267700195
    array(1) { ["section"]=> string(95) "sulmuesi-i-frances-tashme-behet-aktor-ne-hollywood-ja-filmi-ne-te-cilin-do-te-marre-pjese-78733" }