INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
SUITS

SUITS

Publikuar më: 18:27 27-09-2017

Drejtësia është hyjonre, dhe ne si njerëz mundemi vetëm të manipuojmë ligjet për të arritur atë që duam. Harvey Specter e di shumë mirë këtë gjë dhe nuk ka njeri më të mire se ai për të manipuluar çdo gjë dhe çdo kënd. Ai është një nga avokatët më të zotë në New York por i duhet të gjej një ortak. Mike Ross, një gjeni i ligjit që nuk e ka mbaruar kurrë shkollën bëhet krahu i tij i djathtë. Sekretet dhe hilet e Harey janë në rrezik apo në duar të sigurta? Zbulojeni në një nga serialet ligjore më të sukseshme në SHBA:Suits 

Më shumë në këtë kategori: « DANCE MOMS
NIP/TUCK »

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00450205802917
    array(1) { ["section"]=> string(11) "suits-37618" }