INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Streçet janë bërë trendi i preferuar i të gjithë showbizz-it, pse mos t’i provoni edhe ju? Ja disa alternativa[FOTO]

Streçet janë bërë trendi i preferuar i të gjithë showbizz-it, pse mos t’i provoni edhe ju? Ja disa alternativa[FOTO]

Publikuar më: 22:32 06-12-2018

Ku ka më mirë se të veshësh streçet e tua të preferuara në një ditë normale pune? Epo mesa duket përgjigja ka ardhur dhe së fundmi shumë “yje” të showbizzi-t po i përdorin pikërisht ato për t’u ndjerë sa më mirë me veten dhe për të kaluar një ditë normale.

Streçet zakonisht janë përdorur si një paraqitje e veshjeve të rrugëve, por Hailey Baldëin, Jasmine Tookes dhe shumë të mirë nuk mendojnë kështu, duke i kthyer ato në një trend, duke i bërë veshjet e tyre casuale akoma edhe më të veçanta.

hailey-baldwin.jpg

jasmine-tookes.jpg

strece.JPG

strece_2.JPG

strece_3.JPG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028798580169678
    array(1) { ["section"]=> string(117) "strecet-jane-bere-trendi-i-preferuar-i-te-gjithe-showbizz-it-pse-mos-t-i-provoni-edhe-ju-ja-disa-alternativa-fo-80902" }