INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Stadiumi përmbytet nga shiu, futbollistët harrojnë stërvitjen dhe nisin të zbaviten [FOTO/VIDEO]

Stadiumi përmbytet nga shiu, futbollistët harrojnë stërvitjen dhe nisin të zbaviten [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 13:02 12-11-2017

Reshjet e dendura të shiut që kanë përfshirë vendin ditët e fundit janë bërë pengesë dhe për zhvillimin e stërvitjes të klubit Gjirokastrës.

Por kjo si ka mërzitur lojtarët të cilët e kanë shfrytëzuar këtë moment për tu argëtuar.

Në një video të postuar nga Eduart Rroca shihet teksa të gjithë rrëshqasin në fushën e mbushur me ujë.

 Capture.PNG

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012409687042236
    array(1) { ["section"]=> string(94) "stadiumi-permbytet-nga-shiu-futbollistet-harrojne-stervitjen-dhe-nisin-te-zbaviten-video-41686" }